Co všechno každá krabice obsahuje?

Počet propriet se liší, ale vždy v krabici naleznete knihu s manuálem a alespoň 2-3 propriety, hračky nebo pomůcky dle zaměření krabice. Klademe důraz na kvalitu, ne kvantitu. Abyste měli lepší představu co čekat, podívejte do tohoto článku.

Můžu si zakoupit jen jednu krabici na vyzkoušení?

Ano. Ačkoliv je lepší zkoupit předplatné (vyjde levněji a krabice na sebe navazují), naprosto chápe, že nechcete kupovat zajíce v pytli. Proto je možné zakoupit krabici i jednorázově.

Kolik stojí poštovné?

Poštovné je zdarma pro celou Českou republiku. Krabice posíláme pouze přes zásilkovnu, případně je možné osobní převzetí na adrese naší provozovny.

V případě zaslání do dalších zemí EU uvidíte cenu za poštovné před odesláním objednávky (ceny se liší).

Mohu krabici vrátit, když se mi nebude líbit?

Určitě! Ze zákona máte právo na vrácení krabice do 14 dnů, ovšem hračky ani pomůcky by neměly být použité - rozbalená krabice nevadí.

V tom případě nám jen zašlete nebo doneste krabici zpět na adresu naší provozovny a vše vyřešíme k vaší plné spokojenosti.

Mohu dát krabici jako dárek, třeba vnoučatům?

Ano! Mnoho lidí objedná krabici s doručením na jinou adresu - jednoduše vyplňte adresu, na kterou máme krabici doručit.

Faktury posíláme zásadně e-mailem, takže se nemusíte bát, že by obdarovaný (nebo spíš jeho rodiče) byli překvapeni fakturou v krabici...

Jsou pomůcky bezpečné?

Bezpečnost naší prioritou. Všechny pomůcky v našich krabicích, prošly kontrolou a splňují evropské normy EN-71, a jsou označeny certifikátem CE.

Naše nabídka pomůcek pochází od primárně českých výrobců, kteří důkladně prověřili své výrobky podle všech relevantních norem, případně si pomůcky vytváříme sami s pomocí chráněné dílny Sv. Anežky.

Hračky z ostatních zemí jako je např. Čína se snažíme omezovat, ale někde to prostě kvůli ceně zatím nejde - a v tomto případě vybíráme pouze takové výrobce, kteří mají plnou kontrolu nad výrobními linkami, designem a kvalitou hraček. Ovšem naším dlouhodobým cílem je nabízet pouze hračky vyrobené v ČR, potažmo EU.