Co jsou kouzelné krabice?

Kouzelná krabice je jedinečný projekt několika kamarádů a rodičů, který přináší radost z objevování a učení přímo do vašich domovů. Naše řady kouzelných krabic, které budeme postupně připravovat, obsahují dle zaměření věku a preferencí vašeho potomka pečlivě vybrané hračky, projekty a pomůcky, které jej rozvíjí zábavnou formou a přímo úměrně jeho věku.

Kouzelná kuchařka pro malé kuchtíky

Například hned první řada, kterou v Kouzelné krabici máme, je Kouzelná kuchařka, určená pro děti od 7 let. Tato kuchařka je navržena tak, aby dětem přiblížila kouzlo vaření a pečení prostřednictvím jednoduchých, ale chutných receptů, které mohou připravit samy pro sebe nebo svou rodinu. 

Děti se nejen učí základům vaření a pečení, ale také rozvíjejí svou jemnou motoriku, schopnost plánování a řízení času, a také matematické dovednosti při odměřování a počítání ingrediencí.

Další kouzelné krabice budou následovat

V Kouzelné krabici plánujeme rozšířit naši nabídku o další řady krabic. V blízké budoucnosti vytvoříme řady krabic s edukativními hračkami inspirovanými různými pedagogickými přístupy, jako jsou Montessori, Waldorfská škola, STEM a další.

Také nechceme zapomenout na kreativní děti, které baví malovat - naše kreativní řada krabic vašeho potomka naučí vše od naprostých základů - jak držet tužku, uvolnit zápěstí, až po různé techniky malování na plátno (veškeré propriety a kvalitní pomůcky jsou součástí krabice).

Aby se tak doopravdy stalo a krabice vznikly, podpořte nás prosím na Doniu nebo nám nechte na sebe e-mail, a my se vám ozveme, jakmile budou krabice k dispozici!

Proč zvolit Kouzelnou krabici?

Kouzelná krabice je navržena tak, aby podporovala kreativitu, samostatnost a lásku k učení u dětí různého věku.

Byli bychom rádi, kdyby vám naše kouzelné krabice přinesly do vašich domovů nové zážitky plné objevů, smíchu a času stráveného offline.

Vítejte v kouzelném světě vaření, pečení a zábavného učení!