Jak funguje předplatné kouzelných krabic?

Kouzelnou krabici můžete zakoupit dvěma možnými způsoby - buď jako jednorázový nákup, pokud si chcete celý koncept vyzkoušet a nechcete kupovat zajíce v pytli, anebo jako předplatné.

V obou případech dostanete dle vaší objednávky stejný obsah krabice, máte i stejný nárok na vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží do 14 dnů.

V případě předplatného navíc získáte i přístup do soukromé facebookové skupiny, ve které se můžete zeptat odborníků na vzdělávání na cokoliv, co se týká výchovy vašeho dítěte, případně nějakých nejasností nebo rad v případě kouzelné kuchařky (od samotné autorky).

Bojím se objednat předplatné - co když mi nepůjde předplatné zrušit?

Nemusíte se bát - s každou objednávkou dostanete odkaz do našeho portálu, kde si předplatné spravujete naprosto sami - na jeden klik můžete předplatné zrušit, nebo třeba jen přerušit, pokud jedete s dětmi na dovolenou a nestihli byste projekty tvořit. Funguje to úplně stejně jako třeba u Netflixu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, podívejte se do nejčastějších dotazů nebo nám napište na chat - jsme transparentní, česká firma se sídlem v pražských Hlubočepích, a pokud byste se chtěli na krabice před objednáním podívat, rádi vás uvidíme!

Zatím spoustu krabic vyvíjíme a testujeme na dětech a s dětmi (zatím u žádného malého vědátora nedošlo k újmě na psychickém, ani fyzickém zdraví). Abychom všechny krabice byli schopni vyvinout, podpořte nás prosím na Doniu!