Jaké věci krabice obsahuje?

Nechceme, aby vám v kouzelné krabici přišla jen obyčejná knížka s recepty nebo hračkami, jen tak naházenými papírové krabici. Všechno má mít svůj řád a systém, a proto se každá kouzelná krabice skládá ze dvou důležitých částí:

1. Manuál nebo kuchařka s recepty

Unikátní, námi vytvořený obrázkový manuál pro rodiče i děti. Podrobný a názorný díky spoustě fotografií. Podle řady krabic, kterou si vyberete, získáte manuál, který vás bude vést - ať už se jedná o kreativní hry, kterými podporujete rozvoj vašeho miminka, STEM projekt na postavení vlastního elektrického generátoru anebo kuchařku s recepty. Vždy přímo na míru věku a schopnostem dítěte.

Manuály i kuchařky obsahují ohromné množství autorských a názorných fotografií, aby i děti, které ještě neumí pořádně číst, dokázaly podle manuálu pracovat bez větších problémů.

Zároveň manuál slouží i těm nejmenším - například v prvních měsících, kdy váš potomek vnímá jen v barvách šedi, je celý manuál vyvedený v černobílých barvách, takže i vaše miminko si může počíst.

Manuál je vytištěný na laminovaném papíru, takže odolá i tekutině nebo dětským zoubkům :). 

Každá krabice obsahuje 3-5 hraček či propriet do kuchyně, které souvisí s manuálem v krabici. Vše se liší podle řady - pro nejmenší máme pomůcky, týkající se rozvoje motoriky, pro ty starší např. propriety, které ne každý má doma, a které jsou důležité pro recepty, uvedené v kouzelné kuchařce - např. košíčky na výborné muffiny 🧁!

Naše kouzelné krabice nejsou mystery box. V boxu nikdy nedostanete výrobky pochybné kvality, ba naopak! Chceme, aby vám krabice dělaly opakovaně radost a měli jste vše co je potřeba pro hezky strávené rodinné odpoledne. Už nemusíte běhat po papírnictvích či hračkářstvích shánět stavebnici, lepidlo, špejle nebo třeba váleček s vyřezanými ornamenty pro upečení sušenek.


Snažíme se být co nejšetrnější k naší planetě, proto i naše pomůcky mohou děti využívat dlouhodobě a nezřídka se stává, že si maminky nenápadně nějakou vezmou do kuchyně samy :).

Pouze v případě předplatného: Přístup do uzavřené facebookové skupiny

V případě, že se rozhodnete zakoupit předplatné, získáte ještě navíc jednu věc - kromě nižší ceny za jednu krabici získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete zeptat odborníků na jakýkoliv dotaz ohledně výchovy nebo vývoje dětí.

Tento přístup budete mít po celou dobu trvání předplatného.